واژه ایمن یا سکوریت از کلماتی است که در تمامی زمینه ها کاربرد دارد.درواقع امروزه در تمامی کاربردها داشتن ایمنی یک ضرورت است و از جمله موارد بسیار قابل توجه قبل از انتخاب کالا یا خدمات به شمار می‌آید.این اصل از مهم‌ترین پارامترها در دنیای تکنولوژی و عصر ارتباطات است و بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

زمانی که وارد یک فروشگاه می‌شوید علاوه بر کارایی از بین کالاهای مشابه سعی در انتخاب کالایی با بالاترین کیفیت داریداین ‌یک امر بدیهی است و ایمنی و سکوریتی نیز یکی از اصل‌های کارایی محسوب می‌شوند.

در حیطه باربری و اتوبار هم مسئله مستثنا نیست.انتخاب شرکت خدماتی برای جابه‌جایی، اسباب کشی، باربری یا اتوبار و به‌طورکلی  حمل و نقل یکی از موارد بسیار حائز اهمیت می‌باشد.به‌طورکلی جابه‌جایی و اسباب‌کشی یک مسئله استرس زا است انتقال حجم بالایی از وسایل که ممکن است بدبار یا بسیار حساس یا گران قیمت باشند مانند

انواع جابه جایی مبلمان ، جابه جایی گلدان‌ و گل ، تابلوها ، قاب عکس، آینه، ماشین لباس‌شویی، یخچال ، کارتن‌های شکستنی همه و همه ذهن را مشغول می‌کنند .

ازیک‌طرف حجم بالای کار و بسته‌بندی مناسب این وسایل در نظم و با دقت و از طرف دیگر جابه‌جایی و حمل انها به مکان جدید و در فاز دیگر بازکردن دوباره و  چیدمان بعد از اسباب کشی در مکان جدید همه و همه دغدغه‌هایی کاملاً منطقی و به جا می‌باشند.

در این میان در نظر گرفتن یک جابه‌جایی و حمل‌ونقل و اسباب‌کشی امن با انتخاب یک باربری یا اتوبار مطمئن و امن میتواند نقش بسزایی در سامان دادن این نابسامانی‌ها داشته باشد.در ادامه برخی از ویژگی‌های یک اتوبار و باربری ایمن یا امن برشمرده شده است!

برای انتخاب یک باربری ایمن به اولین مورد مهمی که باید توجه نمود این است که شرکت باربری انتخاب شده نسبت به صدور بیمه‌نامه حمل‌ونقل و بارنامه مطمئن برای شما اقدام نماید.داشتن ضمانت نامه حمل و نقل و بارنامه معتبر نشان دهنده ایمنی و امن بودن اتوبار انتخابی شما میباشداز این رو در انتخاب یک باربری امن و ایمن توجه به این مهم امری اساسی است.

همچنین وحود یک مرکز مستقل کنترل کیفی باربری و رسیدگی به شکایات از جمله ویژگیهای یک باربری مطمئن و ایمن است.

مورد سومی که باید موردتوجه قرار گیرد روش‌ها و وسایل و حتی استانداردهایی است که شرکت اتوبار یا باربری انتخابی شما از مرحله بسته بندی گرفته تا جابه جایی و ماشین‌های باربری، طریقه جابه جایی، کادر و حتی راننده هایی که انتخاب میکند مورد استفاده و توجه قرار میدهد.یک ضرب المثل قدیمی میگوید کار را باید به کاردان سپرد!

و درنهایت یکی دیگر از موارد با اهمیت گستردگی شرکت باربری و اتوبار  میباشد اینکه شما یک شرکت کوچک را که تنها یک منطقه کوچک تهران را پوشش میدهد برای برونسپاری باربری یا جابه جایی خود انتخاب کرده‌اید

یا شرکتی بزرگ که اتوبار تمام مناطق تهران و اتوبار تهران به تمام شهرستان‌ها یا حتی تهران به تمام کشورها را پوشش می‌دهد بی‌شک مسئله‌ای بسیار حائز اهمیت است.

از دیگر موارد در نظر گرفتن تکنولوژی‌های روز دینا از قبیل ردیاب های ماهواره‌ای محموله بار و استانداردهای به روز میباشد که بی‌شک نقشی مؤثر در کیفیت باربری و کارایی خواهد داشت.

شرکت اتوبار شمال بار با سالها تجربه و تخصص در زمینه باربری و اتوبار ، اسباب کشی با ارایه بارنامه معتبر و بیمه نامه اتوبار شمال بار که نشان دهنده ضمانت کیفیت کار این باربری میباشد.همچنین وجود واحد کنترل کیفی ، امنیت  باربری مستقل  حاکی از این امر است که در راس  تمام اهداف  کاری رضایت مشتریان در تمامی مراحل قرار دارد.

دسته‌ها: حمل و نقل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *