اتوبار زعفرانیه 

اتوبار زعفرانیه به عنوان یکی از فعال ترین و موفق ترین زیرمجموعه های شرکت بزرگ شمال بار اسباب کشی کامل (بسته بندی اثاثیه ، باربری شهری ، باربری شهرستان از مبدا تهران – زعفرانیه و …) را با قیمت مناسب و کیفیتی غیرقابل رقابت ارائه می نماید .

بسته بندی اثاثیه و اتوبار در زعفرانیه تهران 

چرا اتوبار زعفرانیه را انتخاب کنیم ؟

اتوبار زعفرانیه با سرویس اسباب کشی مجهز و کادر مجرب ، تجربه کافی جهت انجام هرگونه اسباب کشی (منزل – اداری) را داراست و به سبب توانمندی پرسنل و کادر باربری و اتوبار خود و همچنین هزینه منصفانه و مناسب همواره رضایت مشتریان خود را جلب کرده و با اعتماد شما عزیزان مسیر موفقیت هموارتر از گذشته گردیده است .

تجربه اسباب کشی در زعفرانیه 

مهم است لوازم و وسایل خود را به دست یک تیم حرفه ای بسته بندی و باربری بسپارید . وجود رانندگان مجرب با رانندگی صحیح در زمان باربری و حمل اثاثیه در امر باربری بسیار مهم است . رانندگان وسایط نقلیه سنگین ماهر و مجرب ما در باربری زعفرانیه آماده خدمت رسانی به شما می باشند. چنانچه راننده کنترل موثری برروی ماشین نداشته و مهارت لازم را در این زمینه نداشته باشد احتمالا در هنگام تخلیه بار با صفحه های ناخوشایندی مانند شکستن برخی از وسایل مواجه خواهید شد .

خدمات اتوبار شمال بار در زعفرانیه  

  • اعزام خودروی باربری مناسب در محدوده زعفرانیه (وانت بار ، نیسان بار ، خاور ،کامیون)
  • اسباب کشی اداری و منزل
  • بسته بندی اثاثیه منزل و اداری ، باربری و اتوبار شبانه روزی ، حمل وسایل سنگین، جهیزیه عروس و …
  • اتوبار زعفرانیه با افتخار آماده عقد قرارداد با کلیه شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصیمی باشد .
  • اگر به هر دلیلی می خواهید وسیله ای را جا به جا کنید و یا قصد اسباب کشی درمحدوده زعفرانیه را دارید باربری و اتوبار شمال بار بهترین انتخاب شما خواهد بود .

 

مشاوره رایگان

تلفن های تماس

021-22638504

021-22638414

 

دسته‌ها: اتوبار

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *