شرکت باربری شمال بار با سال‌ها تجربه کاری خود در زمینه حمل‌ونقل و بسته‌بندی بار در منطقه یافت‌آباد فعالیت می‌کند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام اسباب‌کشی منازل و یا دفتر کار خود دچار مشکل شده باشید. شرکت باربری شمال بار با باربری سمت یافت‌آباد، تمامی خدمات بسته‌بندی اثاثیه، حمل‌ونقل به مکان جدید و چیدمان را بر عهده می‌گیرد. شما تنها کافی است جهت دریافت این خدمات با این شرکت تماس بگیرید.

باربری سمت یافت آباد

ارائه خدمات شرکت باربری شمال بار برای باربری سمت یافت‌آباد

در هنگام جابه‌جایی منزل، اسباب‌کشی یکی از دغدغه‌های اصلی به شمار می‌آید. برای باربری سمت یافت‌آباد می‌توانید با درخواست نیرو و ماشین حمل بار از شرکت شمال بار به‌راحتی اثاثیه خود را از مکانی به مکان دیگر جابه‌جا کنید. بسته‌بندی، چیدمان اثاثیه، پرسنل حرفه‌ای، قیمت مناسب و ارسال سریع از ویژگی‌های برتر این شرکت است.

  • کارکنان این شرکت برای باربری سمت یافت‌آباد تمامی اثاثیه منزل و یا دفتر محل کارتان را بسته‌بندی می‌کنند، بدون کوچک‌ترین ضربه و یا آسیب‌دیدگی.
  • جابه‌جایی همه اثاثیه و بسته‌بندی، کار بسیار زمان‌بر و دشواری است و نیروهای شرکت شمال بار با آشنایی کامل به امور کار خود، وسیله‌ها را بسته‌بندی کرده و به ماشین حمل بار منتقل می‌کنند.
  • باربری سمت یافت‌آباد اثاثیه شما را به آدرس موردنظر منتقل کرده و چیدمان اثاثیه را انجام می‌دهد.
  • کالاهای برقی مانند تلویزیون، ماشین لباسشویی، یخچال به شیوه‌های خاصی در کارتن‌های بزرگ بسته‌بندی می‌شوند تا باعث جلوگیری از آسیب‌دیدگی شوند.
  • ظروف شکستنی با روی‌هم قرار گرفتن و یا بسته‌بندی نامناسب شکسته می‌شوند که پرسنل شرکت شمال بار به‌خوبی با این مسائل آشنایی داشته و یک بسته بندی مناسبی برای شما انجام خواهند داد.
  • بعد از باربری، شما ممکن است برای نصب تلویزیون و یا دیگر وسایل دچار مشکل شده و به نصاب نیاز داشته باشید که شرکت شمال بار تمامی نصب و چیدمان را برایتان انجام می‌دهد.

و بسیاری از خدمات ویژه دیگر برای حمل اثاثیه شما که توسط این شرکت انجام می‌شود.

با روی کار آمدن شرکت شمال بار، اثاث‌کشی در تهران بسیار آسان و مقرون‌به‌صرفه شده است و باعث شده بدون هیچ دغدغه‌ای در طی مدت زمان کم، تمام اثاثیه منزل شما با ایمنی کامل جابه‌جا شود. از بسته‌بندی تا حمل‌ونقل و چیدمان صفر تا صد بر عهده شرکت شمال بار در محدوده باربری سمت یافت‌آباد است.

نکته: مسئولیت کامل بسته‌بندی اثاثیه و باربری تهران بر عهده شرکت شمال بار است و بدون هیچ مشکل و آسیب‌دیدگی کاملاً تضمین شده اثاثیه خود را سالم تحویل می‌گیرید. پس فرصت را از دست ندهید و جهت جابه‌جایی بار و اثاثیه خود با شماره‌گیری سریع  1717 از خدمات ویژه این شرکت بهره‌مند شوید.

دسته‌ها: حمل و نقل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *