به حداقل رساندن استرس شما در حال حرکت با این ایده‌ها و طرح هدف اصلی متخصصان گروه شمال بار  است.اسباب‌کشی یکی از بزرگ‌ ترین وظایف خانگی و اتفاقاتی است که ممکن است سالانه یک‌ بار و در بدترین حالات دو بار برای هر خانواده اجاره‌نشینی اتفاق بیفتد و آن می‌تواند بسیار طاقت‌فرسا باشد. اما اگر شما بتوانید شروع به سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی برای آن نمایید.

از این طریق از این فرایند نه‌ تنها صدمه ندیده بلکه برای نقل‌مکان به محیطی جدید احساس لذت بردن از اقامت جدید خود آماده خواهید بود.

در اینجا 5 راهنمایی مهم و کاربردی  برای کمک به شما در اسباب‌کشی راحت بی‌دغدغه ، سریع و خالی از هرج‌ومرج توصیه می‌شود..

1- سازمان‌دهی زمان :

 ایجاد یک لیست شمارش معکوس و همه‌چیز را جزءبه‌جزء بنویسید. شما نیاز به انجام چه‌کارهایی هفته‌به‌هفته دارید.

2- شکلی ذهنی از استراتژی حرکت خود داشته باشید : 

چگونه می‌خواهید از نقطه A به نقطه B اسباب‌کشی کنید و در چه روز؟ برای اسباب‌کشی راحت‌تر، شما نیاز به کمک برخی از دوستان ،  با کامیون و وسایل بسته‌بندی خواهید داشت.

اگر شما یک اسباب‌کشی با حجم وسایل زیاد و  بزرگ دارید یا قصد جابجایی و اثاث‌کشی در مسافت‌های طولانی، رادارید بهتر است از شرکت‌های خدماتی برون‌سپاری اثاث‌کشی مجرب برای سهولت و راحتی خودیاری بطلبد. در نظر گرفتن تمامی این موارد می‌تواند در ساماندهی یک اسباب‌کشی و جابه‌جایی راحت و سریع مؤثر باشد.

3- برآوردی از حجم اسباب ، بسته‌بندی و شرایط اثاث‌کشی و جابه‌جایی خود داشته باشید : 

این برآورد می‌تواند شامل برآورد زمانی یا مکانی باشد یا حتی مسائل هزینه‌ای و برآورد قیمت را هم شامل گردد.. بسته‌بندی یکی از مهم‌ترین مسائل است زمانی که شما بخواهید وسایل خود را جابه‌جا کنید به چه تعداد کارتن یا بسته‌های اسباب‌کشی با چه سایز و جنسی نیازمندید!؟.

“برقراری ارتباط با شرکت اسباب‌کشی خود و توضیح تمام الزامات و انتظارات قبل از رزرو خدمات اثاث‌کشی یکی از الزامات است. همچنین می‌توانید انواع مشاوره را در این زمینه از شرکت‌های برون‌سپاری اسباب‌کشی دریافت نمایید.

این مشاوره‌ها می‌تواند شامل اطلاع‌رسانی در مورد این شرکت هر مورد اضافه‌وزن (به‌عنوان‌مثال یک پیانو و یا یخچال)، محدودیت‌های دسترسی (آسانسور کوچک، پیاده‌روی باریک، در جلوی خانه باریک) و اینکه آیا شما نیاز به کمک با جداسازی قطعات یا مونتاژ مبلمان دارید یا خیر باشد

4- انتخاب وسیله باربری یا حمل‌ونقل مناسب :  

اگر شما در حال جابجایی یا اسباب‌کشی در یک‌فاصله کوتاه هستید، شما ممکن است راحت‌تر قادر به رزرو و انتخاب وسیله نقلیه مناسب باشید هرچند شما باید مطمئن شوید که به‌اندازه مناسب کامیون یا وسیله حمل‌ونقل یا باربری برای حجم وسایل خود در نظر گرفته‌اید.

انتخاب وسیله حمل‌ونقل و باربری مناسب برای حجم بالا از وسایل یا وسایل حساس و آسیب‌پذیر با در نظر گرفتن جابه‌جایی‌های مسافت‌های طولانی کار بسیار دشوارتری خواهد بود که مستلزم دقت و تجربه بالاست توصیه در این مواقع کمک گرفتن از افراد باتجربه و متخصص در این زمینه است.

5- انتخاب بسته‌بندی‌های مناسب جهت اسباب‌کشی ازنظر سایز و جنس :

  انتخاب نوع و تعداد و سایز بسته‌بندی‌ها  و کارتن‌ها برای اسباب‌کشی همانند انتخاب نوع وسیله نقلیه نقش مهم و کلیدی دارد. نوع و تعداد بسته‌بندی باید بر اساس حجم وسایل در جابه‌جایی، جنس، آسیب‌پذیری، مسافت و نوع راه جابه‌جایی و مواردی ازاین‌دست انتخاب گردد .

همچنین روش بسته‌بندی کردن وسایل در حمل‌ونقل و اثاث‌کشی و هم در باز کردن وسایل نقشی مهم ایفا می‌کند. فراموش نشود که حتماً باید از برچسب‌های اطمینان و اتیکت‌های مختلف برای بسته‌بندی وسایل استفاده گردد

6- سازمان‌دهی و چیدمان وسایل بسته‌بندی‌شده در وسیله نقلیه 

 یکی دیگر از نکات مهم در جابه‌جایی چیدمان درست و تخصصی کارتن‌ها و بسته‌های مختلف برحسب سایز، نوع و مسافت جابه‌جایی درون وسیله نقلیه می‌باشد .به‌عنوان‌مثال وسایل چوبی مانند مبل بهتر است در کنار وسایل زاویه‌دار و نوک‌تیز قرار داده نشوند تا آسیب نبینند یا در میان وسایل از ضربه گیرهای خاص بهره گرفته شود.

 ارائه خدمات اسباب‌کشی با شمال بار، جابه‌جایی و باربری در تهران و همینطور شهرستان‌ها و حتی سطوح بین‌المللی برای کمک و ارائه مشاوره رایگان به شما هم‌وطنان گرامی می‌باشد.

تلفن تماس شمال بار:

1717

دسته‌ها: اسباب کشی

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *