بسته بندی اثاثیه منزل

کار بسته بندی اسباب و اثاثیه کار پر زحمتی است که برخی از افراد توانایی انجام آن را ندارند ولی نکته مهمتری که در بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل وجود دارد این است که بایستی با دقت و مهارت انجام شود، زیرا در صورتیکه بسته بندی اثاثیه منزل ، نکات ایمنی رعایت نشود امکان دارد در هنگام باربری به اثاثیه آسیب برسد.

توجه به این نکته مهم است که در هنگام بسته بندی باید محتویات داخل کارتن ها مشابه هم باشند تا در زمان باز کردن کارتن و پیدا کردن وسایل مورد نیاز شخص به مشکل نخورد.

اتوبار و باربری باربری و اتوبار شمال بار برای محافظت از وسایل شما از روزنامه یا پلاستیک یا پارچه در لابلای وسایل استفاده می کند و کارتن ها را بوسیله چسب نواری پهن محکم می کند.در زیر میتوانید چند نمونه از این نوع بسته بندی ها را مشاهده فرمائید.

 

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

 

بسته بندی اثاثیه منزل را به اتوبار و باربری شمال بسپارید.کار بسته بندی اسباب و اثاثیه کار پر زحمتی است که برخی از افراد توانایی انجام آن را ندارند ولی نکته مهمتری که در بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل وجود دارد این است که بایستی با دقت و مهارت انجام شود،

زیرا در صورتیکه بسته بندی اثاثیه نکات ایمنی رعایت نشود امکان دارد در هنگام باربری به اثاثیه آسیب برسد.اتوبار شمال با داشتن کارگران حرفه ای در امر بسته بندی تخصصی اسباب و اثاثیه کمک بسیار ارزنده ای در زمان اسباب کشی به مشتریان خود ارائه می نماید.

توجه به این نکته مهم است که در هنگام بسته بندی باید محتویات داخل کارتن ها مشابه هم باشند تا در زمان باز کردن کارتن و پیدا کردن وسایل مورد نیاز شخص به مشکل نخورد. اتوبار و باربری شمال برای محافظت از وسایل شما از روزنامه یا پلاستیک یا پارچه در لابلای وسایل استفاده می کند و کارتن ها را بوسیله چسب نواری پهن محکم می کند.

تعرفه های بسته بندی اثاثیه منزل در تهران و شهرستانها

تعرفه های خدمات شمال بار به شرح زیر میباشد:

  • تعرفه بسته بندی و حمل بار و  اثاثیه منزل داخل شهری و بین شهری در شمال بار درست مطابق تعرفه های اتحادیه باربری و اتوبار کل استان تهران اعلام و اعمال میگردد .
  • این تعرفه بنا به بخشنامه های ارسالی از طرف اتحادیه اعلام میگردد و اتوبار شمال بار با حفظ مباحث مربوط به اخلاقیات و الویت قرار دادن اهمیت منافع شما همشهریان عزیز متعهدانه شما را در حمل بارتان همراهی میکند
  • .قیمت باربری ، کرایه حمل بار و نرخ اسباب کشی همیشه دغدغه ای برای بسیاری از افراد بوده، و باربری شمال بار سعی داشته تا همیشه با مناسب ترین نرخ ها بهترین خدمات را ارایه دهد
  • هزینه دستمزد کارگر برای 3 ساعت
  • هزینه دستمزد کارگر برای هر ساعت اضافه
  • هزینه لوازم مصرفی بسته بندی اثاثیه

نکته : در نهایت حجم وسایل بسته بندی و ظرافت کار روی قیمت و تعرفه بسته بندی اثاثیه منزل در تهران و سایر شهرستان های کشور تاثیر گذار خواهد بود

تعرفه باربری

برای اطلاع از تعرفه ها لطفا با شماره 1717 از خطوط تهران تماس گرفته و از مبلغ دقیق هزینه باربری خود آگاه شوید.


1 دیدگاه

محمد · فوریه 19, 2017 در 2:43 ب.ظ

بسته بندی تیم باربری شمال خیلی با کیفیته . امتحان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *