از ضروریات بسته بندی وسایل منزل چه می دانید؟

منتشرشده توسط surena در تاریخ

بسته بندی وسایل، یکی از سخت ترین کارها در اسباب کشی منازل است. به همین دلیل نیز افرادی که این کار را انجام می دهند باید از ضروریات بسته بندی وسایل، آگاه باشند. چنانچه شما نیز قصد اسباب کشی دارید مطالعه این مطلب را از دست ندهید. در این مقاله قصد داریم درباره ضروریات بسته بندی وسایل صحبت کرده و توضیحات لازم را ارائه کنیم؛ اما در این میان توصیه می کنیم حتماً از خدمات مشاوره ای ما بهرمند شده یا از خدمات این مجموعه استفاده نمایید. به این ترتیب می توانید تمامی وسایل را به صورت اصولی بسته بندی کنید.

استفاده از تجهیزات مناسب

تجهیزات مناسب

 

یکی از مهمترین ضروریات بسته بندی لوازم، استفاده از تجهیزات مخصوص است. این تجهیزات شامل کارتن های مناسب، فوم، پلاستیک، چسب و نایلون می باشد. کارتن های بسته بندی باید محکم بوده و فاقد آسیب دیدگی باشند. وسایل را با استفاده از فوم بسته بندی کنید و داخل کارتن قرار دهید. سپس فضای خالی موجود در کارتن را با استفاده از کاغذ باطله، پلاستیک و یا نایلون پر کنید. در آخر نیز درب جعبه را با استفاده از چسب نواری پهن، ببندید. این نوع بسته بندی، یکی از خدمات باربری می باشد و با دقت زیاد در شرکت های معتبر باربری انجام می شود.

جدا کردن لوازم شکستنی

در اسباب کشی منزل باید وسایل شکستنی را از انواع دیگر لوازم، جدا کنید. با این کار به هنگام جابجایی اسباب، هیچ گونه آسیبی به لوازم شکستنی وارد نخواهد شد. شرکت های باربری به دلیل این که از افراد حرفه ای برای بسته بندی لوازم استفاده می کنند تمامی لوازم شکستنی اعم از ظروف چینی، شیشه ای، تلویزیون، لوستر و … را از دیگر لوازم جدا می کنند. زمانی که این وسایل را با استفاده از تجهیزاتی که در بخش قبلی گفته شد بسته بندی کردید و از دیگر لوازم، جدا نمودید می توانید با خیالی راحت اسباب کشی را انجام دهید.

استفاده از برچسب

یکی دیگر از ضروریات بسته بندی لوازم به هنگام اسباب کشی که جزو خدمات باربری نیز به حساب می آید استفاده از برچسب می باشد. زمانی که کار بسته بندی وسایل به پایان رسید و لوازم شکستنی را از دیگر وسایل جدا کردید نوبت به استفاده از برچسب می رسد. بر روی کارتن ها، برچسب هایی بچسبانید و نوع وسایل داخل جعبه را مشخص کنید. با انجام این کار، وسایل شکستنی و برقی را به راحتی می توان از دیگر لوازم تشخیص داد. به این ترتیب به هنگام جابجایی و چیدمان وسایل در ماشین نیز با مشکلی روبرو نخواهید شد.

نکات مهم در بسته بندی وسایل

بسته بندی وسایل

در شرکت های باربری ، برای این که جابجایی وسایل با موفقیت همراه بوده و آسیبی به بار نرسد نکات مهمی را رعایت می کنند. حال که در بخش قبلی با ضروریات بسته بندی وسایل آشنا شدید، آشنایی با این نکات نیز خالی از لطف نخواهد بود. این نکات به شرح زیر می باشند:

جابجایی لوازم با دقت زیاد

به هنگام جابجایی وسایل بسته بندی شده، تمام دقت خود را به خرج دهید تا کارتن ها با دیوار برخورد نکرده و یا از دست شما به زمین نیافتند. یکی از خدمات باربری، استفاده از افراد حرفه ای و دارای قوای جسمانی بالا برای جابجایی لوازم می باشد. این افراد کارتن ها را با دقت بالایی جابجا کرده و از آسیب به آنها جلوگیری می کنند.

توجه به برچسب روی کارتن ها

در اسباب کشی به برچسب هایی که روی کارتن ها زده شده است توجه کنید. به این ترتیب می توانید متوجه شوید که کارتن ها حاوی چه نوع وسایلی هستند و برای جابجایی آنها باید چکار کنید.

چیدمان اصولی کارتن ها

یکی دیگر از نکات مهم باربری ، توجه به چیدمان اصولی لوازم در وسایل نقلیه می باشد. هرگز وسایل شکستنی را زیر وسایل دیگر قرار ندهید. از گذاشتن وسایل بزرگ بر روی کارتن های کوچک نیز خودداری کنید. با استفاده از پتو و طناب، بار را بپوشانید تا هنگام حرکت وسیله نقلیه، از جای خود تکان نخورند.

چیدمان کارتن ها

سخن پایانی

شرکت شمال بار به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری در تهران، شناخته می شود. این مجموعه با استفاده از افراد حرفه ای و باتجربه، خدماتی همچون بسته بندی اصولی، باربری به تمام مناطق کشور، انجام بسته بندی و امورات مربوط به باربری در مدت زمان کم و استفاده از ماشین های مناسب را به مشتریان خود ارائه می کند. برای استفاده از خدمات باربری شمال بار، محدودیتی در زمان نخواهید داشت و بار خود را به صورت بیمه شده می توانید به محل مورد نظر انتقال دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس و مشاوره رایگان