چرا وجود یک باربری خوب در تهران لازم است؟

منتشرشده توسط surena در تاریخ

شاید اسباب کشی از نظر شما کار بسیار ساده ای به نظر برسد؛ اما اشتباه فکر می کنید. شما باید به تمام جزئیات اسباب کشی دقت کنید. اگر می خواهید اسباب و لوازم شما در حین جا به جایی، کوچک ترین آسیبی نبیند باید در انتخاب خدمات باربری دقت زیادی داشته باشید. چندین عامل وجود دارد که یک باربری خوب را نسبت به رقبا، متمایز می کند.

کیفیت بسته بندی

کیفیت بسته بندی

اولین چیزی که باید به آن توجه داشته باشید، سالم ماندن لوازم در طی جابجایی است تا خسارت مالی به شما وارد نشود. یک بسته بندی باکیفیت و اصولی، از این اتفاقات جلوگیری خواهد کرد. یکی از خدمات باربری اعزام کارگران بسته بندی حرفه ای به محل است. آنها برای بسته بندی، آموزش های لازم را دیده و با نحوه کار کاملاً آشنا هستند. آنها انواع ابزارآلات را در اختیار دارند.

رختخواب ها را در ساک های بزرگ قرار می دهند و ظروف شکستنی و گران قیمت را در بین روزنامه های باطله و نایلون های حباب دار پیچیده و در کارتن های مقوایی ضخیم قرار می دهند. سپس با نوار چسب های پهن، درب کارتن را کاملاً محکم کرده و بر روی کارتن، محتویات داخل کارتن را یادداشت می کنند تا هنگام جابه جایی در مقصد خیلی به دنبال لوازم خود نگردید. با استفاده از کاورهای مخصوص، مبلمان را کاور می کنند تا هنگام جابجایی، کثیف نشوند.

کارگران حرفه ای

پس از بسته بندی لوازم، حالا نوبت کارگران حرفه ای است که لوازم را به ماشین منتقل کنند. کارگران حمل بار باید از فیزیک بدنی مناسب برخوردار بوده و خستگی ناپذیر باشند. اگر آنها از نظر جسمانی، سالم نباشند خطرات جدی آنها را تهدید خواهد کرد. یک باربری خوب در تهران باید دارای نیروی کار سالم و حرفه ای باشد. کارگران ورزیده با سال ها فعالیت، به خوبی می دانند لوازم را چگونه جا به جا کنند تا آنها آسیبی نبینند.

اگر بسته بندی به خوبی صورت گرفته باشد کار کارگران حمل، راحت تر خواهد بود. سرعت بالا نیز دارای اهمیت است؛ چرا که کارگران باید در ساعت مشخص شده لوازم را جابجا کنند. با وجود اینکه کار آنها بسیار سخت و طاقت فرسا است؛ اما آنها همیشه با اخلاق خوش در محل حضور پیدا می کنند و با صبر و شکیبایی، لوازم را جا به جا می کنند.

کارگران حرفه ای

پوشش دهی تمام مناطق

با توجه به فصلی که قصد اسباب کشی دارید می توانید انواع ماشین ها را برای حمل لوازم خود انتخاب کنید. در یک باربری خوب در تهران باید انواع ماشین ها همچون وانت، نیسان ،کامیون و کامیونت وجود داشته باشد. البته توصیه می شود از ماشین های مسقف استفاده کنید تا لوازم، تمیز باقی بمانند. یک باربری خوب علاوه بر پوشش دهی تمام مناطق تهران، به شهرهای دور و نزدیک نیز بار ارسال می کند. تمام وسایل نقلیه باید دارای بیمه و کارت معاینه فنی باشند. از همه مهم تر، داشتن گواهینامه برای راننده الزامی است.

هزینه های پرداختی

تمام هزینه های پرداختی توسط شما، طبق نرخ اتحادیه تعیین شده است و هیچ باربری نمی تواند هزینه بیشتری از شما دریافت کند. هزینه های خدمات باربری برای تمام افراد یکسان نخواهد بود. چندین عامل در کاهش یا افزیش هزینه ها مؤثر هستند. نوع ماشین می تواند تا حدودی در تعیین هزینه ها نقش داشته باشد، قطعاً کرایه یک وانت بار با کرایه یک کامیون متفاوت خواهد بود.

ممکن است لوازم شما زیاد باشد و به دو ماشین نیاز پیدا کنید. اگر در طبقات بالایی ساکن هستید هزینه بیشتری را باید پرداخت کنید چرا که نمی توان از آسانسور برای حمل بار استفاده کرد. هر چه لوازم شما بیشتر باشد تعداد کارگران بیشتری را نیز باید به خدمت بگیرید تا کار تسریع پیدا کرده و زودتر تمام شود و اما در نهایت مسافتی که تا مقصد باید طی شود نیز در تعیین هزینه ها مؤثر است. اگر مقصد، برون شهری است هزینه بیشتر و اگر درون شهری است هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

آرامش با انتخاب درست

با انتخاب یک باربری خوب در تهران می توانید بدون دغدغه و مشکل، لوازم خود را جا به جا کنید. حفظ ایمنی و امنیت لوازم شما از مهم ترین تعهداتی است که یک باربری باید به آن عمل کند. خوش قولی و وقت شناسی نیروی کار باربری نیز، وقفه ای در کار شما ایجاد نمی کند و می توانید طبق برنامه ریزی های خود عمل کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دسته‌ها: حمل و نقل

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس و مشاوره رایگان