امروزه تقریبا نمی توان کسی را یافت که تا کنون به وانت بار کرایه جهت حمل بار نیاز پیدا نکرده باشد. تمامی اصناف ، فروشگاه ها ، خانواده ها،کارخانه ها و سازمان ها معمولا جهت حمل بارهای مختلف نیاز به کرایه کردن وانت بارها دارند.
اغلب مردم به هنگام نیاز به کرایه خودروی سواری بی درنگ با تاکسی تلفنی تماس می گیرند و دلیل اصلی این کار نیز به خاطر اطمینانی  است که مشتریان چه از نظر ایمنی و چه از نظر مبلغ کرایه بها به آژانس های تاکسی تلفنی دارند.
حتما تا بحال برایتان پیش آمده است که پس از طی مسیر با خودرو های عبوری به شکل دربستی بر سر مبلغ کرایه بها با راننده دچار مشکل شده اید. اما اینگونه موارد را کمتر با سازمان ها و آژانس های ارائه دهنده اینگونه خدمات دارید.

وانت بار در سراسر تهران

اتوبار شمال باربه منظور اعتماد سازی در مشتریان و جلب رضایت همشهریان عزیز اقدام به ایجاد وانت بار تلفنی کرده است .
شما می توانید به هر منظور و در هر حالتی که به وانت بار نیازمندید با نزدیک ترین شعبه باربری شمال بار تماس گرفته و بر حسب نیاز از خدمات وانت بار، نیسان بار و کامیونت های باربری این مجموعه با قیمت های بسیار مناسب استفاده نمایید.
خودروهای مناسب و مطمئن با رانندگانی شایسته و قابل اعتماد نگرانی های شما را به هنگام حمل هرگونه بار با صرف کمترین هزینه و وقت کاهش می دهند.

اتوبارشمال بار دارای مجوز رسمی با کد ثبت به عنوان یکی معتبرترین باربری در تهران با سابقه ای درخشان در امور حمل اثاثیه منزل و اثاث کشیبا وانت بار های مجهز آماده سرویس دهی به شما بزرگواران است .

حمل جهیزیه و لوازم اداری – تجاری و حمل انواع کالا می باشد . با توسعه فضاهای شهری اثاث کشی به یکی از دغدغه های اصلی شهروندان تبدیل گردیده است. حمل اثاثیه منزل بدون آسیب رساندن به آنها و نحوه انجام اثاث کشی یکی از پر استرس ترین فعالیت های شهروندان می باشد.

تقریبا همه مردم تا کنون چندین بار در طول زندگی خود اثاث کشی نموده اند. جا به جا شدن و رفتن به یک منزل نو، شرکت یا اداره جدید و یا اثاث کشیبه یک شهر دیگر با وجود داشتن جذابیت های بالا ، نگرانی های زیادی را در ذهن هم وطنان اینجاد می نماید.

 در اختیار داشتن یک شرکت باربری معتبر مهمترین اقدام جهت انجام اثاث کشی می باشد.اگر شما هم باربری روز را برای

اثاث کشیخود انتخاب نموده اید می توانید با ما تماس بگیرید. این باربری مجهز به انواع کامیون و کامیونت های خاور، ایسوزو، هیوندا ، کاویان، نیسان جهت حمل و نقل و جابجائی لوازم می باشد.

دسته‌ها: اتوبار

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *