چه اصنافی میتوانند از خدمات باربری شمال بار استفاده کنند ؟

منتشرشده توسط surena در تاریخ

مراکز تجاری و اداری مناطق شمال تهران، نهادها و مؤسسات اداری و همه مشاغلی که قصد جابجایی لوازم خود را دارند می توانند از خدمات باربری شمال بار استفاده کنند. کارگران حرفه ای، تمام آموزش های لازم را گذرانده و با حمل و جابجایی انواع لوازم اداری از جمله گاوصندوق، یخچال های ویترینی مغازه ها، مبلمان، تجهیزات صنعتی و سایر لوازم، آشنا هستند. برای اینکه بدانید خدمات باربری به اصناف مختلف چگونه است با ما همراه باشید.
خدمات باربری شمال بار برای صنف فروش مبلمان

قطعاً کسانی که در صنف مبلمان و دکوراسیون داخلی مشغول به فعالیت هستند باید با یک باربری متعهد و مسئول، قرارداد کاری نوشته تا در اسرع وقت بتوانند در محل حضور پیدا کرده و کار باربری را انجام دهند. باربری شمال بار با سال ها فعالیت در این زمینه و استخدام نیروی کار قوی و متعهد، خدمات خود را در سریع ترین زمان ممکن ارائه می دهد. لوازم چوبی از جمله مبلمان، کمد، بوفه و سایر محصولات چوبی باید با دقت بسته بندی شوند تا صدمه ای به آنها وارد نشود.

کادر آموزش دیده این مجموعه می توانند بعد از بسته بندی، جابجایی و انتقال مبلمان از مغازه به محل مشتری، مبلمان را برای مشتری چیدمان کنند. هنگام صحبت در مورد خدمات باربری به اصناف بهتر است بدانید که اگر تعداد محصولاتی که فروخته اید محدود است می توانید با ماشین های وانت و نیسان، آنها را ارسال کنید و اگر محصولاتی که فروخته اید در حد سرویس کامل است، می توانید با ماشین های کامیون و کامیونت، این کار را انجام دهید. این مجموعه علاوه بر خدمات درون شهری، بار شما را به سایر شهرها نیز ارسال خواهد کرد.

مزیت استفاده از خدمات باربری شمال بار در صنف ماشین آلات سنگین

جابه جایی و انتقال ماشین های سنگین از جمله بیل مکانیکی، لودر، گریدر، بولدوزر و غلتک به جاده ها و شهرهای دیگر، کار بسیار سختی است. مشاورین باربری در پایتخت با بررسی ماشین آلات سنگین، نوع ماشین را تعیین و به محل دپوی ماشین آلات اعزام می کنند. در این باربری، تعداد زیادی از انواع خودروهای حمل ماشین آلات سنگین وجود دارد که در طول شبانه روز و در اسرع وقت به محل اعزام می شوند. هنگام بررسی خدمات باربری به اصناف باید توجه کنید که به دلیل خطرات طبيعي و غيرطبيعي و همچنین ارزش مالي بسيار بالای ماشین آلات سنگین، می توانید از بیمه نامه باربری استفاده کنید. تعرفه خدماتی که در این باربری ارائه می شود زیر نظر اتحادیه می باشد و هزینه های پرداختی شما شامل نوع ماشین انتخابی، تعداد کارگران و فاصله مبدأ تا مقصد می باشد.

انواع خدمات باربری شمال بار برای ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی

خدمات شمال بار خدمات شمال بار

بسیاری از ادارات و سازمان ها برای جابجایی به مکان دیگر، به دلیل داشتن اسناد و مدارک مهم کمی نگرانی هستند. یکی از خدمات باربری شمال بار بسته بندی اصولی و انتقال لوازم ادارات می باشد. از آنجایی که ادارات و سازمان ها دارای قوانین خاص و محدودیت هستند، باید تمام بسته بندی ها درست و اصولی انجام شوند. کارگران حرفه ای، ابتدا پرونده های کاغذی و فایل ها را دسته بندی کرده سپس در یک کارتن به ترتیب قرار می دهند. بر روی تمام کارتن ها از برچسب نشانه گذاری و یادداشت استفاده می کنند تا هنگام شروع به کار، کارمندان برای پیدا کردن فایل های خود سردرگم نشوند.
همچنین آنها تجهیزات کامپیوتری را در کارتن های بسته بندی پنج لایه قرار می دهند تا آسیب نبینند. شما می توانید با توجه به حجم لوازم خود، از ماشین های وانت، نیسان، کامیونت و کامیون استفاده کنید. اگر در فصل بارندگی قصد جابجایی دارید بهتر است از ماشین های مسقف استفاده کنید تا بارش باران و برف به لوازم شما آسیبی وارد نکند.

همکاری باربری شمال بار با صنف فروش لوازم منزل

در هنگام سخن گفتن در مورد خدمات باربری به اصناف توجه به این مسئله حائز اهمیت است که بسیاری از افراد به هنگام خرید لوازم منزل، برای انتقال آن به محل، با مشکل مواجه می شوند. کسانی که در صنف فروش لوازم خانگی فعالیت می کنند باید برای رفاه حال مشتریان خود با یک باربری معتبر قراردادی را منعقد کرده تا در صورت نیاز، به آنها خدمات مناسبی ارائه دهند. از خدمات باربری شمال بار می توان به بسته بندی، جابجایی و انتقال لوازم خانگی از فروشگاه به منزل، اشاره کرد. کارگران این مجموعه لوازمی که آسیب پذیر و شکستنی هستند و البته بدون کارتن، با ابزار و تجهیزات خاصی بسته بندی می کنند تا دچار آسیب نشوند. آنها لوازم گران قیمت و شکستنی را در سلفون، فوم ضربه گیر یا پلاستیک های حباب دار پیچیده و آنها را در کارتن های چند لایه با تسمه، طناب یا چسب های نواری پهن بسته بندی می کنند. آنها به این کار کاملاً واقف بوده و می توانند در زمان کوتاهی تمام لوازم را بسته بندی کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
دسته‌ها: اتوبار

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس و مشاوره رایگان